Vrabotuvanje.com - Технички Секретар - Архивар - Велес - ПИ Кристал 1923 а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Технички Секретар - Архивар

Велес

Рок за пријавување:

  • ПИ Кристал 1923 а.д.
  • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „ПИ Кристал 1923 АД Велес“ од Велес веќе 100 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска ПИ Кристал 1923 АД Велес е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:

 
ТЕХНИЧКи СЕКРЕТАР - Архивар
 
 

Потребни квалификации:

  • ВСС
  • Одлично познавање на Англиски јазик;
  • Високо познавање на MS Office;
  • Посакувани способности и вештини:

Личен профил:

  • Одговорност и организираност;
  • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе;
  • Професионален и љубезен однос.
 
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде