Vrabotuvanje.com - Електричар - Скопје - СПС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
 • Адреса: Анкарска 33, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.sps.mk


СПС ИНЖЕНЕРИНГ е компанија посветена на инженеринг и имплементација на доверливи системи и светски докажани практики во областа на континуирано снабдување со електрична енергија и мрежна инфраструктура. Компанијата е предводена од одличен тим со големо искуство, посветени да обезбедат трајни решенија и задоволување на најстрогите критериуми во одредени сектори. Компанијата има потреба од проширување на својот тим со цел за постигнување унапредување на своите сервиси. Компанијата има потреба од вработување на професионално лице за:

ЕЛЕКТРИЧАР

Работни задачи:

 

 • Изведба на јакострујни инсталации (напојување, осветлување, изводи, приклучници и слично) и нивно одржување
 • Монтажа на опрема и материјали за системи за автоматика
 • Инсталација на нови системи, поврзување и пуштање во активна работа

Потребни квалификации и способности: 

 

 • Минимум средно образование
 • Пожелно е претходно работно искуство на наведената позиција
 • Возачка дозвола Б категорија, со искуство во сообраќај
 • Познавање на англиски јазик
 • Одговорно извршување на работните обврски во зададени рокови
 • Способност за самостојна и тимска работа 

Ние нудиме: 

 

 • Одлична работна средина
 • Плата (годишно зголемување согласно процент на работно место) + бонуси

 

Вашето CV,  доставете го преку полето Брза Апликација со назнака на работното место„ЕЛЕКТРИЧАР“.
За подетални информации јавете се на ( 02 ) 520 4155.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде