Vrabotuvanje.com - Проект Менаџер - Скопје - СПС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Проект Менаџер

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
 • Адреса: Анкарска 33, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.sps.mk


СПС ИНЖЕНЕРИНГ е компанија посветена на инженеринг и имплементација на доверливи системи и светски докажани практики во областа на континуирано снабдување со електрична енергија и мрежна инфраструктура. Компанијата е предводена од одличен тим со големо искуство, посветени да обезбедат трајни решенија и задоволување на најстрогите критериуми во одредени сектори. Компанијата има потреба од проширување на својот тим со цел за постигнување унапредување на своите сервиси. Компанијата има потреба од вработување на професионално лице за:

ПРОЕКТ МЕНАЏЕР

Работно време:

 

 • Работниот однос е на определено време со можност за продолжување на истиот на неопределено време.
 • Дневно работно време: од 07:30 до 15:30 часот
 • Неделно работно време: Понеделник – Петок 

Работни задачи:

 

 • Реализација на известициски проекти и проекти за одржување – управување со изградба, пратење на рокови и динамика на градба, буџети, ресурси и материјали.
 • Подготовка на концепти, технички и тендерски спецификации, учество на тендери, рамковни договори
 • Реализација на деловни состаноци и презентации; • Подготовка на понуди за корисниците, според нивните моментални потреби;
 • Работа на терен
 • Изработка на електрични шеми,
 • Правење увид на терен и изработка на техничко решение за дадени задачи,
 • Изработка на понуди според направен увид и техничко решение,
 • Директна комуникација со клиенти,
 • Изработка на кориснички упатства.

Потребни квалификации и способности: 

 

 • Завршено високо образование – технички науки
 • Познавања од областа на одредената технологија
 • Одговорност, флексибилност и тимска работа
 • Најмалку 3 години работно искуство;
 • Одлично познавање на сите апликации на Microsoft Office пакетот;
 • Познавање на англиски јазик (пишан и говорен);
 • Возачка дозвола Б категорија 

Ние нудиме: 

 

 • Одлична работна средина
 • Плата (годишно зголемување согласно процент на работно место) + бонуси
 • Обуки во странство и можност за напредување

 

Вашето CV,  доставете го преку полето Брза Апликација со назнака на работното место “ПРОЕКТ МЕНАЏЕР“.
За подетални информации јавете се на ( 02 ) 520 4155.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде