Vrabotuvanje.com - Монтер на мебел - Скопје - СПС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтер на мебел

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
 • Адреса: Анкарска 33, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.sps.mk


СПС ИНЖЕНЕРИНГ е компанија посветена на инженеринг и имплементација на доверливи системи и светски докажани практики во областа на континуирано снабдување со електрична енергија и мрежна инфраструктура. Компанијата е предводена од одличен тим со големо искуство, посветени да обезбедат трајни решенија и задоволување на најстрогите критериуми во одредени сектори. Компанијата има потреба од проширување на својот тим со цел за постигнување унапредување на своите сервиси. Компанијата има потреба од вработување на професионално лице за: 

МОНТЕР НА МЕБЕЛ

Работни задачи:

 

 • Монтажа на мебел
 • Следење и асистирање при дијагностицирање и остранување на настанати проблеми
 • Точно и редовно следење на работните налози
 • Редовно известување до претпоставените за напредокот во работните активности и евентуалните пречки
 • Одржување комуникација со клиентите за временски рокови

Потребни квалификации и способности:

 

 • Завршено средно образование,
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Изразена желба за учење и напредување во струката
 • Пожелно искуство со монтирање на мебел
 • Одговорност, систематичност и организираност
 • Флексибилност и ориентираност кон пронаоѓање на решенија
 • Способност за работа со временски рокови 

Ние нудиме: 

 

 • Одлична работна средина
 • Плата (годишно зголемување согласно процент на работно место) + бонуси

 

Вашето CV,  доставете го преку полето Брза Апликација со назнака на работното место “МОНТЕР НА МЕБЕЛ“.
За подетални информации јавете се на ( 02 ) 520 4155.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде