Vrabotuvanje.com - Реонски менаџер - Охрид - Охрид - МАКС БЕТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Реонски менаџер - Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

 • МАКС БЕТ ДООЕЛ
Макс Бет Групацијата веќе 30 години приредува игри на среќа во Србија и регионот. Од оваа година станавме дел од Flutter Internacional, глобален лидер во областа на спортското обложување, игри и забава. На нашите играчи им пружаме врвно искуство на преку 300 локации во Србија, Босна, Црна Гора и Македонија. Човекот е нашиот двигател. Затоа што нашите вработени ја споделуваат нашата мисија, тие се нашата најголема вредност. Поради ширење на нашата компанија, имаме потреба од одговорни и исклучителни луѓе за позицијата:

РЕОНСКИ МЕНАЏЕР - охрид

Опис на работа:
 • Раководи со локалите во својот реон низ организација на работниот процес на сите нив
 • Редовно ја контролира работата на објектите и вработените и навремено реагира на сите воочени неправилност
 • Следи и дава поддршка во работењето во областа на слот апаратите, обложувалницата и угостителството
 • Унапредува работењето и активно ги следи потребите на играчите
 • Во соработка со секторот за маркетинг се грижи за реализација на различни маркетинг активности во реонот
 • Редовно и навремено известува за резултатите на работата и предлага мерки за унапредување

Услови:

 • ССС / ВСС (ВСС ќе се смета за предност)
 • Минимум една година работно искуство на позиција менаџер или оператор во обложувалница
 • Одлично познавање на работа на компјутер (MS Office, Internet)
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Изразени организациони и комуникациски вештини

Бенефити:

 • Платена професионална обука и дополнително усовршување
 • Стабилно и позитивно работно опкружување
 • Можност за напредок
 • Основна плата + бонуси за остварени резултати

Доколку се препознавате себе си во описот, аплицирајте, представете ни се и станете дел од незаборавно искуство.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде