Vrabotuvanje.com - Management Assistant - Скопје - Иуте Македонија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Иуте Македонија

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде