Vrabotuvanje.com - Доктор специјалист интернист/специјалист нефролог/супспецијалист нефролог/општ доктор - Кавадарци , Кичево и Охрид - НефроПлус
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор специјалист интернист/специјалист нефролог/супспецијалист нефролог/општ доктор

Кавадарци , Кичево и Охрид

Рок за пријавување:

  • НефроПлус

  

 
ПЗУ Нефроплус има потреба од 
 
ДОКТОР СПЕЦИЈАЛИСТ ИНТЕРНИСТ / СПЕЦИЈАЛИСТ НЕФРОЛОГ / СУПСПЕЦИЈАЛИСТ НЕФРОЛОГ / ОПШТ ДОКТОР

( по еден доктор за дијализен центар Кавадарци, дијализен центар Кичево и дијализен центар Охрид) 

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ПОЗНАВАЊА

  • Специјализација по интерна медицина/Специјализација по Нефрологија/Супспецијализација по Нефрологија/Општ доктор
  • Поседување на лиценца за работа
  • Со или без работно искуство
  • Познавање на Microsoft Office
  • Способност за превземање на иницијатива и мотивираност за постојана едукација и надградба на знаењата
  • Флексибилност и способност за тимска работа
  • Висока работна етика

Кратката биографија со фотографија и Писмото за мотивација, доставете ги преку полето Брза Апликација.

По завршувањето на огласот, само апликантите кои ги исполнуваат условите и ќе поминат предселекција, ќе бидат повикани на интервју.

Дискрецијата на апликантите е загарантирана!

Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде