Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - Друштво за услуги и трговија САНТЕ ПЛУС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за услуги и трговија САНТЕ ПЛУС ДООЕЛ Скопје
 
 

За нас

Санте Плус Хоспитал Груп е групација на здравствени установи, која е составена од 5 болници лоцирани во Турција, Македонија, Албанија и Косово. Сите болници во групацијата се специјализирани за 15 различни  медицински дејности. Исто така групацијата има 12 медицински центри лоцирани на Балканот, земјите од Среден Исток како и Евро-Азиските земји.

Со врвен тим на специјалисти, комплетна медицинска услуга на едно местo, технологија од светски признаени производители, комфор на највисоко ниво, хигиена според светски стандарди, Санте Плус Груп обезбедува здравствени услуги , со концепт на услужливост и достапност 24/7.

ПЗУ САНТЕ ПЛУС поради проширување на својот тим на клиниките во Скопје  објавува оглас за вработување на

ЛИЦЕ ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ
 

Потребни квалификации

 • Поседување задолжително лиценца за физичко обезбедување
 • Постапува според овластувањата согласно прописите
 • Придонесува за заштита и превенција на лицата и имотот кој се обезбедува
 • Способност за извршување на повеќе активности истовремено и запазување на дадените рокови за завршување на работните задачи
 • Одлични аналитички и комуникациски способности, прецизност, самостојност, уредност и одговорност
 • Чесност и лојалност кон компанијата
 • Амбициозност и мотивираност
 • Флексибилност и тимска работа

Персонални карактеристики

 • Одговорност во извршување на работата
 • Соработка со колегите од тимот

Заинтересирани?

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови и сте заинтересирани за нови предизвици и постојан развој на Вашата кариера, испратете Ваша кратка биографија (CV), преку полето Брза Апликација,  со задолжителна назнака „Оглас за Лице за обезбедување

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде