Vrabotuvanje.com - Слаткар/ ка - Скопје - Bushi Resort
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Bushi Resort

 

Поради зголемен обем на работа во претстојниот период,

БУШИ РЕСОРТ СПА има потреба од персонал за работна позиција

Слаткар/ ка

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Предност ќе имаат кандидатите со искуство
  • Креативност и умешност за декорација
  • Организираност и педантност
  • Способност за тимска работа и работа под притисок

 

Ние нудиме работа во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите користејќи го полето „Аплицирај“ 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде