Vrabotuvanje.com - Скараџија - Скопје - GYRO HOUSE
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • GYRO HOUSE

 

ПРИДРУЖЕТЕ СЕ НА НАШИОТ ТИМ!
БАРАМЕ

СКАРАЏИЈА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство на слична или иста позиција ќе се смета за предност.

ОЧЕКУВАНИ СПОСОБНОСТИ И ВЕШТИНИ:

  • Комуникативна и љубезна личност;
  • Одговорност и посветеност;
  • Желба за работа, личност со развиен тимски дух;
  • Флексибилни и енергични.

Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да се пријавите со испраќање на своето CV преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде