Vrabotuvanje.com - Маркетинг специјалист за администрација на социјални мрежи и дигитален маркетинг - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг специјалист за администрација на социјални мрежи и дигитален маркетинг

Скопје

Рок за пријавување:

  • Електроелемент

Друштвото Електроелемент ДОО има потреба за вработување на работник на следната работна позиција:
 

МАРКЕТИНГ СПЕЦИЈАЛИСТ ЗА АДМИНИСТРАЦИЈА НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ И ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ
 

Потребни квалификации:

  • Високо или средно образование
  • Задолжително познавање на англиски јазик
  • Познавање на компјутери (MS Office)
  • Работно искуство во маркетинг
  • Возачка дозвола „Б“ категорија, (активен возач)
  • Комуникативност
  • Способност за тимска работа и работа поврзана со рокови
  • Основно познавање од веб дизајн и создавање на аудио визуелни, печатени и електронски реклами

Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното место за кое конкурирате најдоцна до 31.10.2020 година.

Напомена:

Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде