Vrabotuvanje.com - Операторки - Куманово - Куманово - ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Операторки - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје

WIN SLOT CASINO има потреба од следната работна позиција Операторки
РЕОН: КУМАНОВО

Потребни квалификации:

  • Mинимум средна стручна подоготвка
  • Со или без претходно работно искуство
  • Познавање на англиски јазик – основно ниво
  • Познавање на компјутерско работење

Вештини и способности:

  • Организирани, одговорни личности
  • Професионален однос 
  • Деловна етика
  • Љубезност, комуникативност, посветеност

Почетна плата во висина од 18.000 денари + бонуси

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации Ве охрабруваме да се пријавите преку полето
​Брза Апликација

Контакт телефон: 078 /422 - 426
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде