Vrabotuvanje.com - Маркетинг агенти за германски јазик - Скопје - ЛИОНЕД ГРОУП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг агенти за германски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЛИОНЕД ГРОУП ДООЕЛ Скопје

Нашата мисија
Фокусот на Lioned Group е овозможување на силна грижа на корисници на разни бизниси ширум светот, користејќи ги најновите иновации. Бараме начини за давање најдобра услуга. Поради тоа, нашите експерти се трудат да ги исполнат сите потреби на Вашата компанија.

Нашата визија
Посветени сме да создаваме можности за раст на Вашиот бизнис. Со постојано унапредување и креативност, нашиот тим лесно се прилагодува и гради ефективни стратегии на брзорастечките индустрии.

Нашите вредности
Потребен е постојан труд во работата и поради тоа, не запираме во пробувањето нови технологии и нови методи. Со тимски дух и грижа на корисниците, Lioned Group остварува долготрајни врски и соработки.


Lioned Group е во потрага по 

МАРКЕТИНГ АГЕНТИ ЗА ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК

Потребни квалификации:​

 • Високо образование
 • Пожелно претходно работно искуство од областа
 • Течно говорење на германски јазик
 • Познавање на работа на компјутер
 • Креативна, проактивна, иновативна личност
   

Опис на работно место:​

 • Контактирање на новите / постоечки клиенти на редовна основа за да ги задржите / изградите долготрајните односи и да обезбедите високо ниво на задоволство на клиентите.
 • Фокусирање на можноста за зголемување на бизнисот што доаѓа од постојните клиенти 
 • Следење на повратни информации и барањата на клиентите
   

Личен профил:

 • Одлични комуникациски вештини
 • Вредна, позитивна, ведра личност
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Креативна, проактивна, иновативна личност
 • Одговорност и способност за организација

Сите заинтересирани кандидати можат да пратат своја Професионална Биографија (CV) со фотографија, електронски, преку полето „БРЗА АПЛИКАЦИЈА“.

Повеќе информации на контакт тел.: 071 205 227.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде