Vrabotuvanje.com - Салатери - Скопје - СУСЛИНА ТИМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СУСЛИНА ТИМ ДООЕЛ

 

Revija Bar & Food
има потреба од следната работна позиција

САЛАТЕРИ
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование од областа на угостителство;
 • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објекти;
 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност;
 • Познвање на англиски јзик ќе се смета за предност;
 • Работно познавање на компјутер.

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност;
 • Вредни, енергични и педантни;
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти;
 • Позитивен став.
   

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Салатери.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 070/222-817

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде