Vrabotuvanje.com - Специјалист за корисничка поддршка со германски јазик и англиски јазик - Скопје - MAJOREL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалист за корисничка поддршка со германски јазик и англиски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

  • MAJOREL

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде