Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Рогозница - Marina Frapa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рогозница, Хрватска

Рок за пријавување:

  • Marina Frapa

Моментално бараме:

1 Келнер и 2 Келнерки

Локација: Рогозница, Хрватска

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Може да аплицираат и кандидати со македонски пасош (посредуваме сезонска работна виза)


ЛОКАЦИЈА:

  • Хрватска, Рогозница, Марина Фрапа/Ресорт Рогозница​

НУДИМЕ:

  • Почетна плата од 900 евра 
  • Вклучено сметување, храна и пијалок
  • Работно време: 10 до 12 часа дневно
  • Договор од времетраење: 6 месеци со можност за продолжување​

аплицирајте!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде