Vrabotuvanje.com - Раководител на Сектор за човечки ресурси - Велес - ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на Сектор за човечки ресурси

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде