Vrabotuvanje.com - Општи работници во градежништво - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници во градежништво

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ

Поради зголемен обем на работа, ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ го проширува својот тим 
ОПШТИ РАБОТНИЦИ ВО ГРАДЕЖНИШТВО

Потребни квалификации:

 • Предност имаат кандидатите со работно искуство на позиција градежен работник,
 • Пожелно е познавање на читање на работна документација.

Личен профил:

 • Флексибилност,
 • Одговорност и вредна личност,
 • Организираност,
 • Мотивираност и превземање на иницијатива.

Компанијата нуди:

 • Работа во компанија со изграден имиџ;
 • Стабилност и можност за личен развој;
 • Одлични услови за работа;
 • Плата по договор.

Доколку ги исполнувате горенаведените услови, Вашата молба заедно со Вашата Персонална биографија доставете ја преку Брзата Апликација.

Сите пристигнати Биографии ќе се третираат со максимална доверливост и во согласност со Законот за заштита на лични податоци.

За дополнителни информации кандидатите можат да ја контактираат службата за Човечки ресурси на моб. 070/406-600

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде