Vrabotuvanje.com - Оператори на линија за асемблирање на електронски штампани плочи - Скопје - Hi-Tech Corporation
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на линија за асемблирање на електронски штампани плочи

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hi-Tech Corporation


 

Хај Тек Асембли Центар е фабрика во Технолошко индустриската развојна зона во Бунарџик која се занимава со асемблирање на електронски печатени плочки.

Хај Тек Асембли Центар објавува оглас за вработување на:

Оператори на линија за асемблирање на електронски штампани плочи

 

Потребни квалификации:
  • Завршено средно или високо образование
  • Познавање на англиски јазик
  • Способност за следење на работни инструкции и процедури за работа
Компанијата обезбедува:
  • Конкурентни примања со надоместоци
  • Организиран превоз од и до работното место
  • Обуки за позициите оператори
  • Исплата на регрес
  • Приватно здравствено осигурување

Кандидатите кои ги исполнуваат условите можат најдоцна до 29.02.2024
да достават кратка биографија – CV преку полето Брза Апликација.

Ќе бидат разгледани само оние апликации кои содржат комплетни информации.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Со самото аплицирање за работната позиција, вие се согласувате дадените лични податоци да се користат/обработуваат од страна на Hi-Tech Corp. и тоа само за процесот за селекција на кандидатите. 

Кандидатите можат согласноста за обработка на личните податоци да ја повлечат во секое време со доставување на барање на истиот мејл на кој аплицирале.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде