Vrabotuvanje.com - Готвачка / Салатерки / Скараџија - Скопје - ГОСТИЛНИЦА ЧАШКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвачка / Салатерки / Скараџија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГОСТИЛНИЦА ЧАШКАИмаме потреба од:

ГОТВАЧКА / САЛАТЕРКИ / СКАРАЏИЈА

Повеќе информации: 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Со или без претходно работно искуство
  • Високо ниво на стручност и комуникација со посетители

Опис на работата:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа

Аплицирајте преку полето БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

Телефон за контакт 075 893 063

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде