Vrabotuvanje.com - Школа за дилери - Охрид - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Школа за дилери

Охрид

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

Casino Flamingo Hotel 

Oрганизира

ШКОЛА ЗА ДИЛЕРИ во просториите на Хотел Парк за отварањето на новото казино во Охрид, Казино Фламинго Охрид.

Школата е платена  трае 3 месеци и е со обезбеден превоз. По завршување на школата, избраните дилери добиваат работна позиција Казино Крупие со одлични можности за напредување, работа во светски позната и призната компанија, обезбедена храна и превоз и редовни месечни примања од 45.000-65.000 денари.

 Испратете го вашето CV преку Брзата Апликација.

Казино Фламинго Хотел - ТИМ НА КОЈ ЌЕ САКАТЕ ДА МУ СЕ ПРИДРУЖИТЕ! 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде