Vrabotuvanje.com - Хотелски и ресторантски персонал - Лагадин, Охрид - Lago Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хотелски и ресторантски персонал

Лагадин, Охрид

Рок за пријавување:

  • Lago Hotel & Spa
  • Адреса: Lagadin 1, 6000 Ohrid
  • Телефон: +38976205205
 

Сакате да работите кај најдобрите во туризмот?

ПРИЈАВЕТЕ СЕ - ВЕ ОЧЕКУВА РАБОТА ВО ЛАГО ХОТЕЛ & СПА

хотелски и ресторантски персонал со неопходно работно искуство

Локација: Лагадин, Огрид

ДОСТАПНИ ПОЗИЦИИ:

готвач
помошник готвач
бармен
келнер
помошник келнер
рецепционер
собарка/хигиеничарка


потребни квалификации:

ССС - угостителско образование ќе се смета за предност
Со претходно работно искуство

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде