Vrabotuvanje.com - Јуниор Бренд Менаџер - Скопје - ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Јуниор Бренд Менаџер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО

Јуниор Бренд Менаџер

„Евро Стил Трејд“ 
Oбјавува оглас за вработување на:

Јуниор Бренд Менаџер

Parodontax,Sensodyne,Aquafresh,Corega,Septona,Arko,
Evy Baby,Miss Magic,MMBeauty,Elea,Osram,Panasonic 

Потребни квалификации:
 • Високо образование од областа на Маркетинг или слична област
 • Одлично познавање на англискиот јазик (чита, пишува, говори). 
 • Напредно познавање на MS Office
 • Искуство во развој на производи, стратешко планирање и имплементирање на продажбата на истите
 • Поседување на аналитички способности
 • Поседување на возачка дозвола Б-категорија
Одговорности и задачи:
 • Работи по налог на Бренд менаџер и Комерцијален директор
 • Учествува во креирање на месечен план и активности,и спроведување на истиот
 • Спроведување на сеопфатна анализа на податоците од продажбата
 • Спроведување на месечни кампањи по налог на Бренд менаџер
 • Изготвување на продажна прогноза и постојан мониторинг на количеството на залихи во магацин за да се обезбеди навремена набавка на производи
 • Следење и анализа на трендовите и конкуренцијата
 • Обука за позиција Бренд менаџер

Кандидатите коишто ги исполнуваат наведените услови и сакаат да станат дел од нашиот тим,можат да го испратат своето CV со назнака "ЈУНИОР БРЕНД МЕНАЏЕР" преку полето Брза Апликација.

Рок за пријавување: до 26.02.2024

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде