Vrabotuvanje.com - Работник/Работничка во ресторан - Хрватска, Сплит или Загреб - ОВАТИОН АДВЕРТИСИНГ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник/Работничка во ресторан

Хрватска, Сплит или Загреб, Хрватска

Рок за пријавување:

  • ОВАТИОН АДВЕРТИСИНГ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде