Vrabotuvanje.com - Маркетинг агенти - Тетово, Скопје - ТЕЛЕМАРКЕТИНГ СЕРВИС ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг агенти

Тетово, Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕЛЕМАРКЕТИНГ СЕРВИС ДООЕЛ СКОПЈЕ
  • Адреса: ул. Миладин Поповиќ бр. 4а, 1000 Скопје

Telemarketing, има потреба од следните работни позиции за:

Канцеларија во Тетово

- 2 маркетинг агенти на германски јазик
- 2 маркетинг агенти на италијански јазик
- 2 маркетинг агенти на турски јазик
- 3 маркетинг агенти на албански јазик

 

Канцеларија во Скопје

- 2 маркетинг агенти на германски јазик
- 2 маркетинг агенти на српски јазик
- 2 маркетинг агенти на албански јазик

Бараме:

⦁ Организираност и одговорност
⦁ Самоиницијативност и енергичност
⦁ Способност за тимска работа
⦁ Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Напомена: Кандидатите кои ќе аплицираат само со англиски јазик нема да им се земе предвид апликацијата!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде