Vrabotuvanje.com - Контролор на залихи во магацин - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контролор на залихи во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје


За вработување кај нашиот реномиран соработник – ПИВАРА СКОПЈЕ, лидер на пазарот во производство на пиво и вода и безалкохолни пијалаци, потребни се :

КОНТРОЛОР НА ЗАЛИХИ ВО МАГАЦИН

 

Задачи:

 • Управување со процес во магацин за готов производ (опслужување на производни линии)
 • Организација на магацински простор, активности за товар и истовар на производ.
 • Прием и извдавање на готов произвд , амбалажа и палети.
 • Произодство и контрола на мешани палети
 • Координација на магацински активности во работната смена согласно потребите на внатрешните и надворешните клиенти.
 • Материјална одговорност за материјална состојба на магцинот.

Бараме:

 • Минимум ССП, за предност ќе се смета ВСС во облас на логистика, економски смерови и сл.
 • Работно искуство во логистика.
 • Ориентираност и подготвеност за тимска работа.
 • Мотивација за работа во динамично и напредно технолошко окружување.
 • Работа во смени (три смени )

Нудиме:

 • Можност за вработување на кандидати со и без работно искуство..
 • Можност за продолжување на договорот на неопределено време.
 • Платена сменаска работа и работа на празник.
 • 24/7 осигурување од незгода
 • Обезбедена обука за работа.
 • Обезбедува ХТЗ опрема.
 • Обезбеден топол оброк и пијалоци во текот на работниот ден.
 • Бесплатни компаниски производи за роденден и празници.
 • Можност за обуки и развој поддржани од две интернационални компании.
 • Фит кит - бесплатна месечна членарина која овозможува пристап до повеќе од 300 спортски и други активности за подобрување на вашето здравје.

Доколку се пронаоѓате во бараниот профил и сакате да станете дел од ова семејство на Пивара Ад Скопје, Ве охрабруваме своите биографии да ги испратите преку Брзата Апликација.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде