Vrabotuvanje.com - Оператори во производство, возачи, електричари, машински техничари, виљушкаристи и општи работници - Германија - Office People Romania SRL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во производство, возачи, електричари, машински техничари, виљушкаристи и општи работници

Германија

Рок за пријавување:

  • Office People Romania SRL

 


 

Оffice people Ltd e меѓународна компанија за регрутација со седиште во Германија, која обезбедува HR услуги и решенија во повеќе европски земји. Слободното движење на работната сила е современиот тренд во индустријата на HR, а нашата мисија е да помогнеме на кандидатите да ја најдат најдобрата работа за нив, независно од државата каде што живеат.

За потребите на повеќе наши клиент од Германија бараме  

 

оператори во производство, возачи, електричари, машински техничари, виљушкаристи и општи работници

во компании од различни индустрии.


Бараме кандидати со:
  • Познавање на основно ниво на германски јазик или основно познавање на англиски јазик.
  • Поседување на Европски пасош ќе се смета за предност, но не е задолжително.

Нашите клиенти обезбедуваат одлични работни услови:
  • Пријавени од првиот ден, најчесто со договори кои се долгорочни за да имате сигурност на работното место
  • Посредување на документи за работна виза
  • Бонуси за работата и награди за вработените
  • Обезбедено сместување

Како да аплицирате: 
  • Аплицирајте преку брза апликација
  • Аплицирајте со испраќање на вашето CV на mila.nashevska@office-people.rs
  • Аплицирајте со јавување на 078 311 791 или 075 259 041

Забелешка: Максимално ја почитуваме приватноста и доверливоста на нашите кандидати. Името на компанијата што вработува ќе им биде откриено на кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг на селекција

Аплицирајте сега и направете го првиот чекор до работа во Германија!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде