Vrabotuvanje.com - Администратор - магацин - Скопје - ИВЕТ МАРКЕТ ГРОУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - магацин

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИВЕТ МАРКЕТ ГРОУП ДООЕЛ
  • Адреса: ул.Браќа Миладинови бр.57/1-10, 2400 Струмица
  • Телефон: 075378185
  • Веб страна: http://www.ivet.mk
  • Лице за контакт: Адриана Богојев

Интернет продавницата IVET SHOP е меѓународна компанија со над 10 години искуство во онлајн трговијата со женска и машка облека, чевли, домашни додатоци и подароци. IVET моментално се продава на преку 10 европски пазари, а проширувањето не застанува тука.

Имаме потреба од


АДМИНИСТРАТОР - МАГАЦИН
Локација: Скопје

Опис на работата:

  • Подготовка на пратки
  • Испраќање на пратките
  • Обработка на пратки кои се рекламации и замена

Што нудиме:

  • Работа во тим од професионалци кои изградија една од најголемите и најуспешните онлајн продавници во Европа;
  • Почетна плата: 30.000 ден

Испратете ни свое CV преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде