Vrabotuvanje.com - Слот и ИТ Техничар - Скопје - Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Слот и ИТ Техничар

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје

 Друштвото за трговија и услуги „АДМИРАЛ КАЗИНО МК“ ДОО Скопје е нов правен субјект во Македонскиот деловен свет, кој е дел од големото NOVOMATIC семејство, лидер во индустријата за игри на среќа и забавни игри. Со огромна чест и задоволство ВЕ ИНФОРМИРАМЕ дека во блиска иднина ќе го лансираме нашиот нов проект „GRAND CASINO  ADMIRAL“, со локација во познатиот хотел Limak Skopje Luxury Hotel, во кое ќе се приредуваат посебни игри на среќа во казино со жива игра.  

За таа цел распишуваме оглас за работното место Слот и ИТ Техничари (5 лица)

 

Бараме:
 • Завршено Средно или Високо образование. Пожелно е образованието да биде од техничките науки, но не е пресудно;
 • Познавање на Англиски;
 • Одговорност;
 • Доверливост;
 • Прецизност;
 • Самоиницијативност во секојдневаната работа и способност за тимска работа;
 • Со или без работно искуство.

Дополнителни познавања кои би биле предност:

 • Познавање на работа со рачен и електричен алат;
 • Користење на мултиметар и друга мерна опрема;
 • Лемење;
 • Компјутерски мрежи (кабли, конектори, свичеви, рутери, IP адреси итн.);
 • Канцелариска ИТ опрема (печатачи, скенери, веб камери итн.);
 • Инсталирање на програми;
 • Познавање на видео и аудио опрема (кабли, конектори, сплитери, монитори, ТВ итн.);
 • Познавање на останата техничка опрема;

Нудиме:

 • Професионална обука ;
 • Можност за остварување на конкурентна месечна плата ;
 • Редовни примања ;
 • Бонуси ;
 • Работа во три смени, платени ноќни, прекувремени часови, празници и работа во недела;
 • Подароци и стимулации ;
 • Брза и динамична работа ;
 • Можност за професионално усовршување и напредување ;
 • Тим билдинг.
 

Доколку сте амбициозна личност која смета дека одлично ќе се вклопи во некоја од горенаведените работни позиции, која сака да расте и да се развива заедно со нас, Ве покануваме и охрабруваме да аплицирате преку полето Брза Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде