Vrabotuvanje.com - Персонал за во кујна - Скопје - ПАЛМА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПАЛМА ДОО
 

 

Слаткарница „Палма“ (Аеродром)
има потреба од следната работна позиција

Персонал за во кујна
 


Потребни квалификации: 
  • Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.
Личен профил: 
  • Организирана и одговорна личност;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Позитивен став;
  • Тимска работа и професионален однос.

​​

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде