Vrabotuvanje.com - Sales Agent - Скопје - Rent a car Mara
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Rent a car Mara
 • Адреса: 22 no.2/lok1101-11-Petrovec, 1043 Skopje
 • Веб страна: http://www.rentmara.com

 

Објавуваме оглас за:

SALES AGENT

ЗА ПОЗИЦИЈАТА

 • Работа со изнајмување на возила
 • Комуникација со странки

ПОТРЕБНИ ВЕШТИНИ И КОМПЕТЕНЦИИ

 • ССС – Завршено средно образование;
 • Со или без работно искуство;
 • Поседување на возачка дозвола Б категорија;
 • Познавање на англиски јазик
 • Да се знае албанскиот јазик е многу предност;
 • Професионален однос кон работата;
 • Уредност, доверливост, лојалност и одговорност;

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, вашата биографија испратете ја преку Брзата Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде