Vrabotuvanje.com - Менаџер на ресторан - Скопје - ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на ресторан

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ СКОПЈЕ
  • Адреса: Аминта Трети бр.29, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.sushico.mk

ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ Скопје - SUSHICO ZEN
DIAMOND MALL - Скопје има потреба од следната работна позиција

Менаџер на ресторан  –  2 Извршители
                                   
Првично со Договор за вработување на определено време на 3 месеци, со можност за продолжување

 


Краток опис на потребни услови, работни задачи и способности/вештини за работното место
Услови:
  • Завршено средно образование
  • Основно познавање на англиски или друг јазик, ќе се смета за предност
  • Мин.2 години работно искуство на раководно место на угоститеслки објект
Способности и вештини:
  • Tимска работа, управување со време, флексибилност, физичка подготвенoст за работа во стоечка положба, точност, агилност и способност за следење на компаниската политика и процедури на работење. 

​Ние нудиме:
  • Работа во смени, 40 часа неделно.
  • Почетна нето плата во висина од 50.000 денари.
 
Вашата биографија (CV) можете да ја  пратите преку полето Брза Апликација со назнака - Оглас за Помошник во кујна во ОК Ресторантс & Барс ДООЕЛ Скопје – SUSHICO ZEN.
 
 
Оддел за Човечки ресурси  

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде