Vrabotuvanje.com - Планер на производство - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Планер на производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

ПЛАНЕР НА ПРОИЗВОДСТВО

Одговорности и задачи:

 • Пратење на процесот на производство, определување на позиции за кооперација, пратење на процесот на монтажа и сл.;
 • Ги планира потребите од материјали, полупроизводи, куповни производи и алат согласно конструктивна и технолошка документација;
 • Изготвува евидентен лист, работен налог и ја комплетира техничката документација;
 • Одговара за проследување на измени во конструктивната документација;
 • Изготвува работен налог за монтажа и испитување;
 • Го следи текот на производството;
 • Го затвора работниот налог.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено високо образование ќе се смета за предност;
 • Одлично познавање на англискиот јазик;
 • Познавање на работа со компјутери, МSOffice (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).

лични карактеристки:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Плата по договор.
Обезбедено храна и превоз.


Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде