Vrabotuvanje.com - Контрола на квалитет - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контрола на квалитет

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ

Одговорности и задачи:

 • Имплементација на постапки за контрола на квалитетот на производите во соработка со производство, подготовка на контролната документација, акции за подобрување на квалитетот на процесите;
 • Идентификува неусогласености и превзема превентивни мерки, предлага корективни мерки за отстранување на неусогласеностите во процесите, воведува нови системи за обезбедување на квалитетот;
 • Врши контрола на системската документација во поглед на барањата на стандардите кои се имплементираат во компанијата;
 • Обезбедува соодветни обуки, насоки и совети со цел производниот тим да го постигне бараниот квалитет;
 • Обезбедува и врши подготовка на податоци, анализи и извештаи за подготовка на годишните интерни и екстерни аудити (редовни и вонредни).

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено високо образование ќе се смета за предност;
 • Одлично познавање на англискиот јазик;
 • Познавање на работа со компјутери, МSOffice (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).

лични карактеристки:

 • Организација на време;
 • Високо ниво на иницијативност и комуникација;
 • Способност за работа со рокови.

Плата 30,000,00 ден плус минат труд.
Обезбедено храна и превоз.

Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде