Vrabotuvanje.com - Внатрешен Контролор - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Внатрешен Контролор

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
Casino FlaminGo
         Има потреба од проширување на свјот тим, на работно место:                    
 
Внатрешен Контролор
 
 

Услови за извршување на работните задачи:

 • Степен на образование: Средно
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Познавање на странски јазици: Задоволително познавање на англиски јазик, а познавање на албански и турски јазик ќе се смета за предност
 • Работа со компјутери: Познавање на основни програми на Microsoft office


Потребни вештини:

 • Тимско работење
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност кон работата
 • Љубезност и позитивен став

 

 • Обезбедено оброк и пијалоци
 • Почетни месечни примања помеѓу 30.000,33.000 денари
 • Можност за напредок
 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде