Vrabotuvanje.com - Отворен конкурс за шивачи/чки и рачни работници - Скопје - ПЕТ-ТЕХ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворен конкурс за шивачи/чки и рачни работници

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕТ-ТЕХ ДООЕЛ

Кофекцијата ПЕТ-ТЕХ од Скопје го продолжува својот напредок.Човечките ресурси се клучот за нашиот одржлив развој. Бидете дел од нашата успешна приказна во која Вашиот труд и Вашите вештини ќе бидат наградени.

Распишуваме оглас за следната работна позиција:

Отворен конкурс за шивачи/чки  и рачни работници

Локација: Маџари (Триангла)

Потребни квалификации:

 • Месечна ПЛАТА од 24.000 до 28.000 денари
 • К-15(РЕГРЕС) од 12.000 денари (согласно закон)
 • Пријавување веднаш согласно законските прописи.
 • Фиксно работно време (без прекувремено работење)
 • Слободни саботи, минимум 2 во месецот
 • Не се работи во верски и државни празници
 • Бонус за препорчан пријател за работа
 • Можност за напредок
 • Континуирана обука

 

Бараме:
 

 • Одговорност
 • Редовност
 • Комуникативност
 • Тимска работа

Закажи интервју на телефон 070399235 или преку полето
Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде