Vrabotuvanje.com - Помошник во кујна, шанкер, келнер - Скопје - Прагма Група
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник во кујна, шанкер, келнер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Прагма Група

Потребен персонал за повеќе позиции

ПОМОШНИК ВО КУЈНА
ШАНКЕР
КЕЛНЕР

 

Потребни квалификации:

  • Образование во областа на Угостителството ќе се смета за предност;
  • Претходно работно искуство на слична или иста позиција не е задолжително (но ќе се смета за предност);
  • Познавање на англиски јазик;
  • Познавање на работа со компјутери.
     
Нудиме:
  • Почетна плата 25.000ден  - 30.000ден;
  • Вработување на определено и/или неопределено време.
 

Контакт телефон: 074 606 235

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ ПОЛЕТО БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде