Vrabotuvanje.com - Слаткар и Келнер/ка - Скопје - Oselot
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Слаткар и Келнер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Oselot

 

Поради зголемен обем на работа и наскоро отварање на нов ресторан,  Оселот има потреба од персонал за следниве работни позиции:ПРОФЕСИОНАЛЕН СЛАТКАР
КЕЛНЕР
КЕЛНЕРКА


 

 

ПОТРЕБНИ ВЕШТИНИ И КОМПЕТЕНЦИИ

  • ССС – Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција;
  • Основно познавање на странски јазици ќе се смета за предност;
  • Висок степен на лична одговорност и иницијатива во работењето;
  • Професионален однос кон работата;

Нудиме:

  • Оброк во текот на смена

Плата: по договор.

Во врска со работни задачи и обврски за сите позиции поединечно и подетално на самото интервју.

Јавете се на 070216864.

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тимот, вашата биографија испратете ја преку Брзата Апликација со назнака за која позиција аплицирате 
 

 
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде