Vrabotuvanje.com - Слаткар - Скопје - Ла Крем
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ла Крем
 • Адреса: Партизански Одреди 64 a, 1000 Скопје

Ла Крем има потреба од:

 

    СЛАТКАР

 

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование;
 • Предност имаат лицата со работно искуство на иста или слична позиција или завршено образование од областа на слаткарство.

 

Опис на работни задачи:

 • Подготовка на слатки, торти, колачи;
 • Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање на слаткарницата.

 

Лични карактеристики:

 • Вредни, енергични и педантни личности;
 • Одговорност, лојалност, позитивен став;
 • Способност за тимска работа;
 • Интерес за најновите светски трендови во слаткарството;
 • Желба за постојано учење и надоградување.

​​


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде