Vrabotuvanje.com - Вработување во Оселот - Скопје - Oselot
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Оселот

Скопје

Рок за пријавување:

  • Oselot

 

Поради зголемен обем на работа и наскоро отварање на нов ресторан,  Оселот има потреба од персонал за следниве работни позиции:

КЕЛНЕР/КА со искуство - почетна плата: 40.000 денари

ШАНКЕР/КА - почетна плата: 40.000 денари

ПРОФЕСИОНАЛЕН СЛАТКАР/КА со искуство - почетна плата: 50.000-90.000 денари

ХИГИЕНИЧАРКА - почетна плата: 28.000 денари


ПОТРЕБНИ ВЕШТИНИ И КОМПЕТЕНЦИИ

  • ССС – Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
  • Основно познавање на странски јазици ќе се смета за предност;
  • Висок степен на лична одговорност и иницијатива во работењето;
  • Професионален однос кон работата;

Нудиме:

  • Оброк во текот на смена

Во врска со работни задачи и обврски за сите позиции поединечно и подетално на самото интервју.

Аплицирајте на телефонскиот број 070216864

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тимот, јавете се на 070216864.
 

 
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде