Vrabotuvanje.com - Call Оператори/Продавачи за Outban Продажба во Call Центар на Македонски јазик во Скопје и Call Менаџери - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call Оператори/Продавачи за Outban Продажба во Call Центар на Македонски јазик во Скопје и Call Менаџери

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
  • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ДА УСПЕАТ, Потребни професионални продавачи за продажба во Call Центар на реномирана компанија, Почетна плата + бонуси + напредок во кариерата, за резултатот ние плаќаме најмногу
Предност имаат личности кои имаат желба да учат и се надградуваат или со продажно искуство, кои се амбициозни и:
= Кои сакаат да успеат во животот
= Личности кои сакаат да учат, кои читаат книги за успехот, кои работат на себе и кои сакаат да напредуваат до максимум и кои се одговорни, за кои постои само зборот победа
= Личности кои не се предаваат и имаат јасни цели за својот животен успех
= Кои имааат комуникациски способности и се подготвени да учат, напредуваат и успеат

Call Оператори/Продавачи за Outban Продажба во Call Центар на Македонски јазик во Скопје и Call Менаџери


 

 
 

Ние го бараме токму тоа и:

= Работно време од 9-17ч., Пон - Пет
 
= Call Центар во Центар, Скопје, НЕ од Дома и НЕ Онлине
 
= Се продаваат и препорачуваат производите на реномираниот Европски Бренд со 20 год. Традиција Health Republic https://www.healthrepublic.mk
 
= Едукација и одбирање на кандидатите за работно место продавач. Потребно е да се совлада едукативното градиво и практична проба од 7-14 дена ( по 6 часа од 11 до 17 ч ). 
 
= Најсовремена Обука за Успехот, Само за оние кои ќе бидат примени
 
= Не е Тешко, Не е Лесно, Едноставно е
 
= Плата (24000 ден приправник 3 месеци - после 3 месеци зголемување на основните примања на 30000 ден) + бонуси + напредок во кариерата, Приправнички период од 3 м.
 
= Потребни се 7 личности за работа во Call Центарот, како професионални продавачи за оутбан/излезни повици
 
= Вашето CV може да го пратите на salesrepublicintl@gmail.com или тука на Вработување
 
= Компанијата има потреба од личности кои сакаат да постанат успешни/да бидат професионални продавачи/мајстори на телефонската продажба

Зошто да се работи во Call Центарот на Health Republic:

  1. За да кариерата и приходите постојано растат
  2. За да се биде независен и да се заработува толку да се биде горд што се живее во оваа земја и да не мора да се оди и работи било каква работа во странство
  3. За да се добие знаење кое ќе направи личност која секој сака да ја има во својот тим
  4. За да се доаѓа на работа со насмевка на лицето, затоа што таму има ентузијазам и позитивна атмосфера која мотивира да се успее
  5. За да се обезбеди за себе и своето семејство финансиска независност
  6. За да со оваа работа се промени животот на подобро и секој ден се чувствува победа во срцето

Кандидатите ќе бидат побарани за проверка на нивните комуникациски способности од исклучителна важност е да добро се познаваат деталите на овој оглас. 

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде