Vrabotuvanje.com - Помошник во сендвичара / Скараџија - Скопје - Шарлота
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник во сендвичара / Скараџија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Шарлота
 
 
 


 

Шарлота е семејна компанија со повеќе oд три децениско работно искуство. Затоа е сосема нормално што ние денес уживаме репутација на една од најстарите слаткарници на ниво на цела држава. Во Шарлота се за првпат направени вашите најомилени вкусови на торти. Познатите: Домашна торта, Киндер, Шери, Нестле, Овошна и Ројал кои  се резултат на долгогодишен труд, инвестирање и развој во производството на торти за сечиј вкус и способност да одговориме на секое барање и да ја ДИЗАЈНИРАМЕ вашата торта до совршенство

Поради зголемен обем на работа , имаме потреба од следната работна позиција
 

Помошник во сендвичара / Скараџија

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Претходно работно искуство (пожелно);
  • Искуство во припрема и декорација на лесни оброци;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Тимска работа и професионален однос кон колегите и клиентите.

​Ние нудиме:

  • Работа во две смени
  • Одлични работни услови

Телефон за контакт: 078403084

Пријави се!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде