Vrabotuvanje.com - Модератори и супервизори за реализирање на училишната едукативна програма - Гевгелија, Струмица, Битола - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Модератори и супервизори за реализирање на училишната едукативна програма

Гевгелија, Струмица, Битола

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

 

Оглас
(Always Училишна програма)
 

Агенцијата Grey Worldwide има потреба од модератори и супервизори за реализирање на училишната едукативна програма од областа на личната хигиена и здравјето.

Услови:

  • Модератори (предавачи) од Гевгелија, Струмица, Битола.
  • Тимски соработници со истакнати комуникациски и организациски способности, педагошки вештини и со пријатен пристап.
  • Предност имаат кандидатите со завршено средно медицинско образование и оние кои имаат можност за патување.
  • Задолжителна диплома од една од следните области: медицина, педагогија, биологија, психологија, социологија.
  • Кандидати за модератори можат да бидат и студенти од завршната година од додипломските студии.

Работно искуство

Предност имаат кандидатите со искуство во образовната и здравствената дејност, како и кандидатите кои претходно имаат работно искуство со Агенцијата.

Опис на дејноста

  • Организација и одржување на предавања од областа „Лична хигиена и здравје” пред девојчињата од основните училишта во претходно утврдени области на делување.
  • Иницирање и одржување на соодветна релација со училишните авторитети на локално ниво.
  • Собирање на информации на терен и обработка на истите во форма на неделни извештаи.

Можности

Можност да работите за исклучително важна компанија, притоа имајќи ја главната улога во едукативниот процес на младите.

Како да аплицирате?

Испратете автобиографија (CV) и фотографија преку Брзата Апликација со назнака за училишната едукативна програма Always

Краен рок за аплицирање е 15.04.2024 година

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде