Vrabotuvanje.com - Шивачки за едноиглоивка и оверлук - Скопје, Илинден - Нетам ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шивачки за едноиглоивка и оверлук

Скопје, Илинден

Рок за пријавување:

 • Нетам ДОО
 • Адреса: ул. 534 бр. 22-Б с.Марино - Илинден, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.netam-sleep.com.mk
 

ШИВАЧКИ ЗА ЕДНОИГЛОИВКА И ОВЕРЛУКПотребни квалификации:

 • Претходно работно искуство - ќе се смета за предност;
 • Амбициозни и одговорни личности;
 • Желба за напредок и учење;
 • Професионален однос кон работата.

Што нудиме:

 • ​Месечна ПЛАТА од 27.000 денари;
 • К-15 (РЕГРЕС) согласно закон;
 • Пријавување веднаш согласно законските прописи;
 • Фиксно работно време 07:00-15:00 (без прекувремено работење);
 • Не се работи за верски и државни празници;
 • Бонус за препорчан пријател за работа.


Аплицирајте со испраќање на CV преку полето Брза Апликација

Контакт тел. 071/237 808

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде