Vrabotuvanje.com - Помошник келнер - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник келнер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕКАБЕСКО АД


Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со
прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на своите цели
објавува оглас за следнава работна позиција:

ПОМОШНИК КЕЛНЕР - 1 ( ИЗВРШИТЕЛ )


Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • Средна стручна подготовка (угостителско ќе се смета за предност)
 • Неопходно е работно искуство од областа угостителство


Работни услови:

 • Работниот однос се склучува на определено време од 3 месеци (со можност за продолжување)
 • Вкупни месечни нето примања 30.000 денари
 • Неделното работното време изнесува 40 часа и се одвива во две смени
 • Обезбеден е топол оброк и превоз (автобуска карта со ЈСП)


Напомена:

 • Изборот на кандидатите ќе се изврши во рок од 10 дена по истекот на рокот за пријавување
 • Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите
 • Испратете го вашето CV ( молба ) преку полето Брза Апликација
 • Апликациите да се достават заклучно со 30.05.2024 година


Пекабеско АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде