Vrabotuvanje.com - Оператор во производство (м) - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство (м)

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Фабрика за производство на пластика СНС РЕ-ПЛАСТ, има потреба од следните работни позиции:


Оператор во производство (м)

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование-пожелно;
 • Со или без претходно работно искуство;
 • Физичка спремност за извршување на работните обврски;
 • Потребно е кандидатот да е од машки пол;
 • Желба и одговорност кон работата;
 • Флексибилност и адаптибилност;
 • Тимска работа.
   

Ние Ви нудиме:

 • Работото време се одвива во смени;
 • Почетни месечни примања во висина од 32.000 мкд.
   

Начин на аплицирање:

 • Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоре наведените критериуми, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашата кратка биографија-CV, преку полето Брза Апликација. 
   

Лице за контакт: Ѓорѓи 075499402

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде