Vrabotuvanje.com - Вработување во Цвет Бистро - Скопје - Cvet Bistro
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Цвет Бистро

Скопје

Рок за пријавување:

  • Cvet Bistro

 

ПОМОШНИК ВО КУЈНА
ШАНКЕР
КЕЛНЕР
ХОСТЕСА

 

  • Потребни квалификации:

    Образование во областа на Угостителството ќе се смета за предност;
    Претходно работно искуство на слична или иста позиција не е задолжително (но ќе се смета за предност);
    Познавање на англиски јазик;
    Познавање на работа со компјутери.


Лични карактеристики:

Одлични организациски и комуникациски способности;
​Професионален однос кон клиенти;
Самоиницијативност и посветеност на работата.


​Аплицирај преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде