Vrabotuvanje.com - Келнери / Шанкери / Пица мајстор / Хигиеничар / Градинар - Скопје - ЖАПОН ДД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнери / Шанкери / Пица мајстор / Хигиеничар / Градинар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЖАПОН ДД ДООЕЛ
 • Адреса: Орце Николов 155, 1000 Скопје

Жапон Kафе Бар - Најстариот кафе бар во Скопје, кој постои од1984 година, има потреба од нови насмеани, млади, весели и енергични колеги! Бараме повеќе кандидати за работа како:

КЕЛНЕРИ / ШАНКЕРИ / ПИЦА МАЈСТОР / ХИГИЕНИЧАР / ГРАДИНАР (М/Ж)

 • КЕЛНЕРИ – 4 КАНДИДАТИ
 • ШАНКЕРИ - 2 КАНДИДАТИ
 • ПИЦА МАЈСТОР (М/Ж)
 • ХИГИЕНИЧАР/КА
 • ГРАДИНАР

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:​

 • Завршено минимум средно образование
 • Предност имаат кандидати со работно искуство

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Одлични организациски и комуникациски способности
 • Професионален однос кон клиенти
 • Самоиницијативност и посветеност на работата

НУДИМЕ: 

 • Плата - по договор
 • Обезбеден оброк
 • Работа во пријатна атмосфера

Ги повикуваме сите заинтересирани кандидати кои сакаат работа во стабилна средина и во тим од супер колеги да аплицираат преку полето Брза Апликација или да се јават на 071265166
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде