Vrabotuvanje.com - Работник во хотел - Куманово - САТЕЛИТ 2001
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во хотел

Куманово

Рок за пријавување:

  • САТЕЛИТ 2001
  • Адреса: Никола Тесла бр 90, 1300 Куманово
 

Хотел Сателит има потреба од следната работна позиција:

РАБОТНИК ВО ХОТЕЛ


ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство ( работно искуство се смета за предност )
     

Плата: 30.000 денари

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Контакт тел. 070381016

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде