Vrabotuvanje.com - Шеф на ресторан и заменик шеф - Скопје - Ragusa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шеф на ресторан и заменик шеф

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ragusa

Поради зголемениот обем на работа, Ragusa360 - Rooftop вработува.

Вработуваме:

ШЕФ НА РЕСТОРАН И ЗАМЕНИК ШЕФ
Искористете ја можноста и станете дел од нашиот тим!

Ве покануваме да го испратите Вашето CV преку полето Брза Апликација, со назнака "Оглас за работа" и наслов на позицијата за која се пријавувате. Контакт тел. - 070282111

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде